Author: t***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色沒有照片來的飽和,圖案沒有如照片精緻,但還算美,實際用起來好用
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Price: NT$65
Original Price: NT$76
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Rubber |
| Color | Khaki |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Required | No Battery |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25031732224632235 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 1250840 people said the quality is very good!
Author: t***t
Date:
Review: 顏色沒有照片來的飽和,圖案沒有如照片精緻,但還算美,實際用起來好用
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 真香!物美價廉,每次都快破萬
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: m***8
Date:
Review: 很可愛!!剛好想換梳子選了這個
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: c***k
Date:
Review: great print and good quality
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.